Choose Your Side – Tarafını Seç

kAPAK
Türkçe Giriş
Merhabalar arkadaşlar bugün ilk anketimizle karşınızdayız. Sizlerle beraber provizyonlara göre en iyi kartları seçeceğiz. Her provizyonun ayrı bir oylaması var. Seçme sırası sizlerde. Size göre o provizyonun en iyi kartı hangisiyse o kartın altındaki Tik işaretine tıklayın.
For English Introduction
Hello everyone and welcome to our first questionnaire. We’ll choose the best cards according to its provision costs with you. There is a different vote for each provision cost. So, its your turn to choose. Click to “✓✓✓✓✓✓✓✓” under that card which is the best card of that provision according to you.

4 Prov
Choose Your Side - 4
5 Prov
Choose Your Side - 5
6 Prov Bronz
Choose Your Side - 6 Bronz
6 Prov Gold
Choose Your Side - 6 Gold
7 Prov
Choose Your Side - 7
8 Prov
Choose Your Side - 8
9 Prov
Choose Your Side - 9
10 Prov
Choose Your Side - 10
11 Prov
Choose Your Side - 11
12 Prov
Choose Your Side - 12
13 Prov
Choose Your Side - 13
14+ Prov
Choose Your Side - 14+

Türkçe Teşekkür
Anketimize katıldığınız için teşekkür ederiz.Ankette bulunan cevaplardan başka cevaplarınız varsa yorumlarda belirtmeyi unutmayın. İnşaAllah eğlenmişsinizdir. Bu bizim ilk anketimiz sonraki etkinliklerimizi daha kaliteli yapacağımıza söz veriyoruz. Bizi takipte kalın.
For English Thanks
Thank you for join in our survey. If you have other answers than the ones in the questionnaire, be sure to mention them in the comments. I hope you have fun. This is our first survey, and we promise to make our next events higher quality. Stay on follow.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir